Зчитувачі штрих-кодів

SICK AG (Німеччина) - один з провідних виробників рішень для автоматизації у світі. Компанія, заснована в 1946 році, має майже 50 дочірніх компаній по всьому світу і в даний час в ній працює понад 5800 співробітників.

SICK виготовляє промислові датчики для промислової автоматизації, вимірювань та аналітичного моніторингу. Застосування датчиків варіюється від моніторингу процесів промислового обладнання, захисних зон та розпізнавання зображень до вимірювання погоди. Для виробничої, комерційної, логістичної надійності та аналізу процес може бути упорядкований із застосуванням ідентифікації об'єктів, таких як сканери штрих-коду.
Промислові датчики SICK та інші прикладні рішення дають основу для надійного та ефективного управління процесами, захищаючи людей від нещасних випадків та запобігаючи шкоді навколишньому середовищу.

Про виробника: www.sick.com

Cognex - провідний у світі постачальник систем зору, програмного забезпечення, датчиків та промислових зчитувачів штрих-кодів, використовуваних для автоматизації виробництва.
Система зору Cognex допомагає компаніям покращити якість продукції, усунути виробничі помилки, знизити виробничі витрати та перевищити очікування споживачів щодо продукції високої якості за доступною ціною. Типові програми для машинного зору включають виявлення дефектів, моніторинг виробничих ліній, керівництво роботами монтажу та відстеження, сортування. Техвітас є офіційним партнером Cognex у Литві та Латвії.

Запит

Captcha