Промислові пістолети-розпилювачі

Компанія була заснована в 1896 році в Копенгагені Вальдемаром Нільсеном - під назвою Vald. Nielsen Metalvarefabrik. Компанія стабільно розвивалася під власністю родини Nielsen до кінця 60-х. Через брак місця було вирішено перенести завод у більш сучасні приміщення в Хадерслеві. У 1969-70 роках був побудований сучасний завод, призначений для промислового виробництва. У цей період оригінальні муфти NITO досягли зростаючої частки в обороті компанії.

Іншими продуктами цього періоду були газові крани NIF, душ OPAL та питні клапани TOKANI.
У зв'язку з майбутніми поколіннями на початку 1980-х років компанія була перейнята NKT A/S і стала дочірньою філією A/S Fisker & Nielsen (Nilfisk Group). За цим правом власності назва була в 1985 році змінена на Nitodan A/S, що відображало основний продукт компанії. Сьогодні назва компанії - NITO A/S.

У рамках зміни стратегій групи NKT компанія була продана в 1995 році. Сьогодні NITO A/S належить компанії Vikan A/S.

Оригінальна швидка муфта NITO

Оригінальна муфта NITO була розроблена за бажанням (прохання) великого замовника, який привіз додому швидку муфту з будівлі США, спираючись на досвід компанії в галузі обробки латуні, цей продукт був удосконалений в декількох аспектах і, таким чином, став початком широкого асортименту швидких муфт NITO.

Назва NITO походить від скорочення імені Торвальда Нільсена, що було іменем сина власника.

Інші групи товарів в асортименті NITO

NITO включає не тільки швидкі муфти для води, а й ряд інших спеціалізованих якісних продуктів. Сьогодні NITO виготовляє широкий асортимент швидких муфт, а також розчини для очищення. Рівень якості оригінальних муфт NITO, безумовно, було продовжено в інших асортиментах NITO.

Муфти клацання NITO
Муфти безпеки NITO
Муфти NITO Edelstahl
Муфти високого тиску NITO
Муфти для води NITO
NITO Clean MiniMix
Пістолет NITO I та II

Запит

Captcha