Актуатори

Інноваційні ідеї та виняткова якість є ознаками компанії SIKO GmbH (Німеччина) вже понад 50 років. Багаторічний досвід технологій вимірювання, досліджень та спостережень клієнтів є рушійним пошуком метрологічних рішень, які можуть задовольнити потреби сьогоднішніх та завтрашніх користувачів. П'ять дочірніх компаній та приблизно 60 представництв надають безпосередній контакт та технічну підтримку користувачам SIKO на національному та міжнародному рівнях.
Про виробника: www.siko-global.com

Компанія FRANCIA була заснована в 1976 році в Корреджіо (RE) двома нинішніми власниками. Компанія вже майже 40 років працює в галузі точної механічної обробки з національними та міжнародними замовниками. У 1999 році отримано сертифікація системи якості ISO 9000, що відображає той факт, що з усією ретельністю і методикою відбувається весь процес, від замовлення до поставки. Сила компанії полягає в тому, щоб забезпечити замовнику не тільки єдину механічну обробку, але і готовий продукт, щоб він міг бути механічним компонентом, а не повною коробкою передач. FRANCIA може підтримувати замовника у будь-якому конкретному технічному виборі, надаючи наш досвід та знання в цій галузі. Компанія поєднує в собі гнучкість та швидкість реагування типової невеликої компанії з високими стандартами якості нашої продукції, останній аспект, який її завжди відрізняв.

Детальніше про компанію: http://francia.it/index.html
RAHMANN

Основна ідея електричного приводу - перетворення обертового руху в лінійний рух.
Понад п’ять десятиліть ми переслідували цю ідею, в результаті чого вийшло переконлива ідея.
Конструкція електричних приводів Rahmann завжди налаштована на індивідуальні та особливі вимоги їх подальшої експлуатації.

Rahmann не пропонує нестандартні рішення, але гнучко адаптується до системних вимог клієнтів.

Вся система є повністю закритим блоком, також відрізняється дуже компактною конструкцією. Крім того, міцність приводів заслуговує особливої уваги. Це дозволяє електричним приводам від Rahmann керувати завжди безпечно і надійно в найрізноманітніших сферах застосування та в самих несприятливих умовах експлуатації.
LINAK спирається на справжні інновації та спирається на тверду волю до постійного вдосконалення по всьому ланцюжку поставок. LINAK сьогодні - це глобальна компанія з сучасними, гнучкими і високоавтоматизованими виробничими потужностями в Данії, Словаччини, США та Китаї, а також офісами в 35 країнах світу.

Електроприводи LINAK оснащені інтелектуальним обладнанням і легко інтегруються зі складними системами управління з використанням передачі даних BUS.

У порівнянні з гідравлічними і пневматичними системами електричні приводи набагато простіше в установці. Відсутність шлангів і насосів також робить технічне обслуговування застарілим у багатьох випадках.

Лінійні приводи LINAK тихі, чисті, нетоксичні і енергоефективні. Вони відповідають будь-яким вимогам клієнтів і відповідають всім міжнародним стандартам, необхідним для роботи в будь-якому конкретному додатку.

Після більш ніж 30-річного досвіду розробки систем і рішень для лінійних електричних приводів ви виявите, що LINAK забезпечує плавне переміщення всередині: лікарень та медичних установ, офісів і кухонь, сільського господарства і промислової автоматизації, а також меблів для відпочинку для приватних будинків.

Запит

Captcha