Направляючі

Несучий ролик є найбільш важливим компонентом для багатьох транспортних рішень. KRAUS виробляє опорні ролики - прогумовані, виготовлені зі сталі, пластика, алюмінію і нержавіючої сталі - на сучасних системах власного виробництва. Висока якість в поєднанні з професійною підтримкою наших компетентних торгових партнерів на місцях переконують багато компаній по всій Європі.
Regina Group (Італія) - провідний світовий розробник та виробник ланцюгів та їх компонентів та аксесуарів. Завдяки своїм багаторічним технічним ноу-хау та виробничим ноу-хау та широкій різноманітності продуктів, Regina Group може запропонувати надійні рішення на ринках усього світу. Початки Regina Group сягають початку 20 століття, коли в 1919 році компанія Societa Italiana Catene Calibrate Regina почала виробляти велосипеди, мотоцикли, мопедні ланцюги та диски. Після Другої світової війни Regina почала виробляти промислові мережі та виходити на міжнародні ринки. Сьогодні штаб-квартира Regina Group в Італії управляє філіями виробництва та продажу в Іспанії, Франції, Англії, Китаї, США, Мексиці та Аргентині і має розгалужену мережу дистриб'юторів.

Ми хотіли б представити вам дві групи продуктів Regina Group - Промислові ланцюги з різними промисловими сферами застосування та конвеєрні ланцюги, які найчастіше використовуються в розливі, скляній упаковці та харчовій промисловості.

Супутні товари

Tecom s.r.l. - італійська компанія, що спеціалізується на проектуванні та виробництві конвеєрних компонентів понад 30 років. Компоненти конвеєра розроблені, виготовлені та протестовані відповідно до найвищих стандартів якості. Гнучкість, висока виробнича потужність і динамічність складу дозволяють надзвичайно швидку доставку товару.

Про виробника: www.tecomsrl.it

Супутні товари

Запит