Модульні стрічки та ланцюги

Regina Group (Італія) - провідний світовий розробник та виробник ланцюгів та їх компонентів та аксесуарів. Завдяки своїм багаторічним технічним ноу-хау та виробничим ноу-хау та широкій різноманітності продуктів, Regina Group може запропонувати надійні рішення на ринках усього світу. Початки Regina Group сягають початку 20 століття, коли в 1919 році компанія Societa Italiana Catene Calibrate Regina почала виробляти велосипеди, мотоцикли, мопедні ланцюги та диски. Після Другої світової війни Regina почала виробляти промислові мережі та виходити на міжнародні ринки. Сьогодні штаб-квартира Regina Group в Італії управляє філіями виробництва та продажу в Іспанії, Франції, Англії, Китаї, США, Мексиці та Аргентині і має розгалужену мережу дистриб'юторів.

Ми хотіли б представити вам дві групи продуктів Regina Group - Промислові ланцюги з різними промисловими сферами застосування та конвеєрні ланцюги, які найчастіше використовуються в розливі, скляній упаковці та харчовій промисловості.

Модульні стрічки

Супутні товари

 
  Стандартні матеріали для модульних пластикових конвеєрних стрічок

Всі ремені від ScanBelt, природно, доступні в традиційних матеріалах; Поліетилен (PE), поліпропілен (PP) та Polyacetal (POM).

Всі стандартні матеріали затверджені FDA для прямого контакту з їжею.

Поліетилен може переносити робочі температури до + 73 ° C, тому придатний для встановлення в холодних приміщеннях. Він також буде ідеальним для застосувань, що вимагають гнучких ремінних матеріалів з чудовою ударною міцністю.

Поліпропілен може переносити робочі температури до 100 ° С. Це твердіший матеріал з хорошою силою натягу. Він підходить для установок у високих температурних зонах, а також певних котлів і сушарок. Володіє чудовою хімічною стійкістю до агресивних хімічних речовин, що чистять тощо.

Поліацетал - міцний всебічний матеріал з робочою температурою від + 43 ° до + 95 °. Цей матеріал має велику силу натягу та тверду поверхню, що надає знижене тертя як про опору, так і про виріб. Він чутливий до ударів або ударів через низьку ударну міцність. Підходить для розливу та консервної промисловості. Слід застосовувати з обережністю в установках, що використовують очищувальні засоби, що містять кислоту та / або хлор.

Модульні стрічки

Tecom s.r.l. - італійська компанія, що спеціалізується на проектуванні та виробництві конвеєрних компонентів понад 30 років. Компоненти конвеєра розроблені, виготовлені та протестовані відповідно до найвищих стандартів якості. Гнучкість, висока виробнича потужність і динамічність складу дозволяють надзвичайно швидку доставку товару.

Про виробника: www.tecomsrl.it

Супутні товари

Martens Transportband GmbH (Німеччина) була створена в 1929 році.
Компанія є одним з світових лідерів на ринку дротяної сітки, ПУ, спеціалізованих силіконових конвеєрних стрічок, металу, ПВХ конвеєрних стрічок та багатьох інших спеціалізованих рішень. Виробляючи конвеєрні стрічки як із пластику, так і з металу, Martens завжди запропонує вам потрібне рішення.

Приводні елементи

Запит

Captcha