Датчики рідини

SICK AG (Німеччина) - один з провідних виробників рішень для автоматизації у світі. Компанія, заснована в 1946 році, має майже 50 дочірніх компаній по всьому світу і в даний час в ній працює понад 5800 співробітників.

SICK виготовляє промислові датчики для промислової автоматизації, вимірювань та аналітичного моніторингу. Застосування датчиків варіюється від моніторингу процесів промислового обладнання, захисних зон та розпізнавання зображень до вимірювання погоди. Для виробничої, комерційної, логістичної надійності та аналізу процес може бути упорядкований із застосуванням ідентифікації об'єктів, таких як сканери штрих-коду.
Промислові датчики SICK та інші прикладні рішення дають основу для надійного та ефективного управління процесами, захищаючи людей від нещасних випадків та запобігаючи шкоді навколишньому середовищу.

Про виробника: www.sick.com

Gems Sensors and Controls надає особливу увагу, технічній експертизі та технічній підтримці, щоб зменшити ризики, поліпшити розуміння проблем дизайну та швидко визначити правильні рішення. Десятиліття інженерії прикладних програм надає перспективу та досвід швидкого прототипування, побудови та доставки компонентів або систем точно під ваші критичні вимоги.

Запит

Captcha