Вакуумні захвати UNIGRIPPER

UniGripper Customized

paper-cansUniGripper Customized - це, вакуумні захвати, призначені для оптимальних потреб конкретного застосування. Застосування в якості таких може бути будь-яким з широкого спектру продуктів. Спільне для всіх додатків є те, що UniGripper буде розроблений з використанням майже 20-річного досвіду роботи, якості якого виступає UniGripper. Це означає, що кількість і тип UniGripper клапанів, які будуть використовуватися, а також якість пінів і джерел живлення вакууму обрані так, щоб знайти ідеальне рішеня. На додаток до цього, UniGripper налаштування може бути оснащений одним або декількома з наших універсальних аксесуарів.

Деякі додатки зустрічаються частіше, ніж інші, і UniGripper Customized для цих додатків отримують свої власні імена.

Докладніше тут ->

UniGripper Standard

regina-magnetic-guideUniGripper пропонує широкий асортимент стандартних вакуумних захватів. Ці захвати засновані на компонентах проміслового виробництва, що означає короткий термін виробництва за найнижчою ціною.

Наша стандартна система Модуль (SMS) включають запатентовані UniGripper клапани що застосовуються в дійсно широких областях застосування.

Стандартний модуль системи, поставляється або з вбудованими генераторами вакууму, або для підключення до зовнішнього джерела живлення.

SMS-модулі доступні в двох різних по ширині варіантах, 120 мм і 80 мм:

Щоб побачити типи і конфігурації широких захоплень 120 мм, натисніть тут.

Щоб побачити типи і конфігурації широких захоплень 80 мм, натисніть тут.

Специализированные системы

SpecializedЧерез великі знання обробки продукту, ми отримали довіру від наших клієнтів і підтвердження якості існуючих проектів. В UniGripper часто звертаються клієнти потребуючі інноваційних рішень їх складних і передових проектів застосування. В UniGripper інновації мають давні традиції. З тих пір як ми винайшли UniGripper запатентованої технології клапана, ми поліпшили і розвинули його далі, протягом багатьох застосуваннь. Це робить нас рушійною силою не тільки у вдосконаленні і створюванні нових рішень для найскладніших проектів обробки, але і в створенні нових технологій для обробки матеріалів застосування. Наша мета не тільки знайти рішення захвату вакууму для наших клієнтів, але й знайти спільне рішення для наших клієнтів за якістю, будь то вакуум або поєднання різних типів рішень при поводженні з продуктом.

Аксессуари

many_options_01Наші інженери-проектувальники мають довгий і багатий досвід у вирішенні найскладніших додатків і використовувють свої знання, щоб налаштувати UniGripper. Це додає довіри до вашого рішення і дає вам перевагу в маркетинговоій позиції.

Докладніше тут ->