Датчики SICK

Аварійні вимикачі

IM0005678Аварійні вимикачі незамінні там, де потрібно забезпечити безпеку людей та машин. Вони застосовуються для контролю рухомого фізичного захисту, реєстрації небезпечних переміщень і надійної активації функцій зупинки. Асортимент пристроїв включає в себе електромеханічні і безконтактні аварійні вимикачі, захисні замикаючі пристрої і захисні командні пристрої.

У поєднанні з надійними рішеннями з безпеки компанія SICK пропонує ідеальні комплексні рішення з одних рук.

Докладніше тут ->

Автоматизовані світлові завіси

IM0034975Двомірний контроль або підрахунок - ось ключові завдання автоматизації. Автоматизовані світлові завіси SICK використовуються в безлічі рішень: виявлення об'єктів, людей, транспортних засобів, контроль наявності деталей і їх виступаючих частин. Ці завдання настільки багатогранні, що жодна з світлових завіс не може знаходити універсального застосування для всіх випадків. Компанія SICK випускає автоматизовані завіси з широким вибором значень висоти контролю, розмірів корпусу, дальності сканування і дозволу, що істотно спрощує їх установку в системи контролю та автоматизації.

Докладніше тут ->

Датчики наближення

IM0052480Датчики наближення безконтактним способом розпізнають найрізноманітніші об'єкти і середовища. Датчики компанії SICK ідеально підходять для самих різних випадків застосування в промисловості і відповідають найсуворішим вимогам. Це знаходить своє відображення в тривалому терміні служби, виняткової міцності, максимальної точності і надійності. За технологічним принципом розрізняють індуктивні, ємнісні і магнітні датчики наближення. Компанія SICK вирішує спеціальні галузеві і індивідуальні завдання максимально надійно і з використанням інтелектуальних методів.
 

Датчики відстані

IM0060479Однією з найважливіших завдань в промисловому виробництві є вимірювання відстані. Але сценарії застосування тут настільки різноманітні, що універсального датчика для вирішення всіх завдань не існує. SICK пропонує широкий спектр виробів для вимірювання відстані в самих різних ситуаціях. Принцип вимірювання відстані базується на оптичному і ультразвуковому методах.

 

Докладніше тут ->

Датчики реєстрації

IM0034977Автоматизовані виробничі процеси, наприклад в пакувальних машинах, пред'являють особливо високі вимоги до датчиків. Типовим застосуванням є виявлення позначок, розпізнавання етикеток і розрізнення кольорових поверхонь при високій швидкості. Крім цього, необхідно точно розпізнавати і позиціонувати самі малогабаритні деталі і об'єкти. Компанія SICK пропонує широкий асортимент продукції для вирішення цих завдань: датчики контрасту, безміткові датчики, датчики кольору, датчики люмінесцентних міток, щілинні і лінійні датчики.

Докладніше тут ->

Датчики системи зворотного зв'язку

IM0052476Якщо раніше було потрібно три датчика для комутації і вимірювання положення і частоти обертання, то сьогодні датчики системи зворотного зв'язку двигунів компанії SICK об'єднують ці функції в одному пристрої. Єдиний механічний інтерфейс забезпечує високу ступінь універсальності. Датчики систем зворотного зв'язку також встановлюють нові стандарти в області електричної комунікації, завдяки інтерфейсів HIPERFACE® та HIPERFACE DSL®, і відповідають важливим вимогам: температурна стійкість, висока роздільна здатність, багатооборотним виконанням. Завдяки сертифікації SIL2 забезпечується відповідність вимогам директиви по роботі з машинним обладнанням по EN ISO 13849.

Докладніше тут ->

Дорожні датчики

IM0052489Вище безпека - менше пробок: ось головні вимоги до обладнання забезпечення дорожнього руху. Основу сучасної техніки управління рухом становлять інтелектуальні дорожні датчики. SICK вносить свій внесок у вирішення цих завдань, випускаючи високотехнологічні прилади для вимірювання дальності видимості, прозорості, швидкості вітру і перевищення висоти транспортних засобів.

 

Докладніше тут ->

Рідинні датчики

IM0053121Запорукою підвищення ефективності і дбайливого використання ресурсів є належний контроль за ключовими технологічними параметрами. Тиск, температура, рівень заповнення, витрата - по всіх цих напрямках компанія SICK пропонує широкий спектр рішень для управління, створення запасів і контролю за рідинами, газами і сипучими матеріалами. При цьому фахівцями SICK завжди ретельно продумується такий фактор як міцність і невибагливість датчиків, щоб ніякі зовнішні чинники не впливали на процес і результати вимірювань.

Докладніше тут ->

Магнітні датчики для пневмоциліндрів

IM0040807Інноваційні датчики для пневмоциліндрів компанії SICK. Відмінні властивості датчиків SICK для пневмоциліндрів - простота в зверненні, наявність аналогового виходу, висока ефективність, можливість використання в харчовій промисловості і у виробництві напоїв, використання сучасної технології IO-Link і універсальні можливості монтажу завдяки різним адаптерам - підтверджують той факт, що магнітні датчики для пневмоциліндрів компанії SICK призначені для самих різних випадків застосування і умов.

Докладніше тут ->

Машинний зір

IM0033305Системи машинного зору є ідеальним варіантом для вирішення автоматизованих завдань, пов'язаних з контролем і вимірюванням. 2D- і 3D-камери компанії SICK підходять для численних випадків застосування, коли мова йде про вимірювання, дані про місцезнаходження, перевірці та ідентифікації. Наші компоненти для систем машинного зору призначені для експлуатації в промислових умовах і сумлінно розроблені з урахуванням досвіду в сфері виробництва промислових датчиків, що нараховує понад 60 років.

Докладніше тут ->

Надійні рішення для систем управління sens:Control

IM0045547Продумане конструкторське рішення обладнання направлено на підвищення продуктивності і забезпечує найвищий рівень якості та безпеки. Рішення в області систем безпеки sens:Control компанії SICK відповідають цим критеріям. Асортимент продукції включає в себе каскад датчиків безпеки, системи управління безпекою, контролери безпеки для управління переміщеннями і захисні реле. Всі вироби мають такі відмітні ознаки: простота введення в експлуатацію, модульна структура і оптимальні можливості інтеграції в автоматизовані процеси. Метою застосування систем sens:Control є оптимальна взаємодія людини і машини.

Докладніше тут ->

Оптоелектронні захисні пристрої

IM0033297Оптоелектронні захисні пристрої - оптимальний вибір для забезпечення максимальної продуктивності машин і устаткування. На відміну від огорож і дверей вони не обмежують дії в робочій зоні або транспортування матеріалів і забезпечують вільний огляд в зоні роботи машин. Широкий асортимент охоплює всі вимоги до забезпечення безпечного доступу в зони ризику. Спеціальний інтерфейс (EFI) компанії SICK забезпечує додаткову оптимізацію процесів.

Докладніше тут ->

Програмні продукти

IM0059832Програмні продукти SICK пропонують більше, ніж просто інтеграція обладнання в інфраструктуру автоматизації: з їх допомогою успішно вирішується широкий спектр завдань - від розширення функцій датчиків до всебічного аналізу фіксованих даних, конфігурації систем управління і оптимізації технологічних процесів. Це відкриває цілий ряд нових можливостей.

Рішення для ідентифікації

IM0038889Основою для простежуваності виробів і захисту від контрафакції є надійна автоматизована ідентифікація. Компанія SICK пропонує промислові зчитувальні пристрої для трьох основних технологій ідентифікації: лазерні сканери для 1D-кодів, зчитувачі кодів на базі камери для 1D- і 2D-кодів і зчитувальні RFID-пристрої. Вбудовані інтерфейси забезпечують можливість інтеграції в усі основні промислові мережі, інтелектуальні комфортні функції полегшують введення в експлуатацію та управління.

Докладніше тут ->

Рішення для виявлення і визначення відстані

IM0063767Технологія лазерного вимірювання дозволяє вирішувати широкий спектр завдань в різних областях застосування. Отримані дво- або тривимірні дані о контурах можуть оброблятися як на зовнішньому пристрої, так і самим приладом. Дана технологія прекрасно підходить для застосування в приміщенні і на вулиці, наприклад, для попередження зіткнень в портах, для класифікації транспорту, виявлення в системах автоматизації будівель або для визначення місця розташування в навігації.

Докладніше тут ->

Системні рішення

IM0052746Для реалізації наших системних рішень по автоматизації промислових, логістичних та технологічних об'єктів ми використовуємо найдосконаліші компоненти. Спектр нашої пропозиції включає все необхідне, від ідеї і консультацій до реалізації і післяпродажного обслуговування на місці.

Висока якість наших компонентів, а також мотивація і професіоналізм наших співробітників гарантують те, заради чого існувала і існує компанія SICK: видатні вирішення найскладніших завдань.

Докладніше тут ->

Фотоелектричні датчики

IM0052479Системи Sensor Intelligence - завдяки застосуванню найсучасніших світлодіодних технологій і технологій SIRIC® ці датчики забезпечують максимальну ступінь функціональної надійності, незважаючи на всілякі перешкоди. Додаткову інформацію від датчиків можна використовувати для спрощення сучасних технологічних процесів.

Великий асортимент оптичних датчиків повсюдно вирішує безліч завдань в рамках автоматизованих систем управління з високою ефективністю.

Докладніше тут ->

Енкодери і датчики нахилу

IM0052477Енкодер - це ідеальне рішення, коли мова йде про точне визначення положення в сфері промислової автоматизації, будь то переміщення, позиція або кут. Те ж саме стосується вимірювання числа обертів і частоти обертання, швидкості і прискорення. Оптичні енкодери з високою роздільною здатністю і дуже міцні магнітні енкодери прекрасно доповнюють один одного і дозволяють здійснювати точні вимірювання в самих різних випадках застосування. Обертові енкодери діляться на інкрементальні і абсолютні. У лінійної вимірювальної техніки використовуються енкодери з тросовим барабаном і лінійні енкодери з еталоном.

Завершують асортимент датчики нахилу, які безконтактним способом реєструють кути по одній або двох осях.

Докладніше тут ->