ВІБРАЦІЙНА ОПОРА ROSTA ТИП AB-D

Антивібраційні опори

AB-DВіброопора типу AB-D є самою економічною модифікацією віброопорами ROSTA для вільно коливальних вібросистем.
Завдяки сполученим у вигляді пантографа двом гумометалевим пружним елементам опора AB-D має коливальні характеристики, близькі до характеристик описаних модифікацій AB і AB TWIN.
Однак внаслідок застосування значно більш коротких важелів, що з'єднують подвійні гумові пружні елементи, модифікація AB-D володіє значно більш високою вантажопідйомністю, ніж модифікація AB тих же габаритних розмірів.
Лінійне стиснення опори під навантаженням при цьому досить для досягнення коливальною системою досить низької власної частоти - близько 3,2 Гц, що при частоті коливань вібратора близько 16 Гц дозволяє домогтися високого коефіцієнта ізоляції - до 95%.
Як і всі віброопори ROSTA, опори AB-D забезпечують лінійність коливань вібруючого частини гуркоту.
Опори стійкі до поперечного розгойдування і не вимагають застосування бічних напрямних і стабілізаторів для керованого подолання резонансних частот.
Застосування таких економічних опор забезпечує достатню ізоляцію для будь-яких установок, крім грохотів, змонтованих на високих платформах, або кар'єрних конвеєрів на сталевих фермах.
Опори кріпляться болтами безпосередньо до гуркоту і станини.
Корпуси подвійних пружних елементів для опор AB-D 18 - AB-D 45 виготовляються з алюмінієвого профілю, а для опор AB-D 50 - з чавуну з кулястим графітом.

pdfSchwingelement Typ AB-D