Маніпулятори Universal Robots

ur_help-me-choose_1Всі моделі компанії Universal Robots є дуже гнучкі полегшені 6-осьові маніпулятори, які відмінно зарекомендували себе в самих різних областях застосування. Коллаборативні роботи (або коботи) діляться на класи в залежності від граничного корисного навантаження. Іншими відмітними ознаками є радіус дії, вага і діаметр основи.

 Манипулятор UR3Манипулятор UR5Манипулятор UR10
Радиус действия500 мм /19,7 дюйма 850 мм / 33,5 дюйма 1300 мм / 51,2 дюйма
Полезная нагрузка3 кг / 6,6 фунта5 кг / 11 фунтов10 кг / 22 фунта
Масса11 кг / 24,3 фунта18,4 кг / 40,6 фунта28,9 кг / 63,7 фунта
Диаметр основания128 мм / 4,6 дюйма149 мм / 5,9 дюйма190 мм / 7,5 дюйма

 

ur_help-me-choose_6

Що вам знадобиться від роботів в майбутньому?

 

Можливо, сьогодні вам важливий лише певний радіус дії і корисне навантаження. Але, завдяки гнучкості робота UR, в майбутньому ви зможете автоматизувати багато інших завдань. Хоча невеликий радіус дії і корисне навантаження робота можуть відповідати вашим сьогоднішнім запитам, багато наших замовників відзначають, що старша модель забезпечує більшу гнучкість в довгостроковій перспективі. Всі маніпулятори UR можна швидко переставити на нове місце, налаштувати під нові процеси і вимоги виробництва. Програмування здійснюється швидко і легко. Програми можна зберігати і використовувати пізніше.

 

ur_help-me-choose_3

Де ви збираєтеся встановлювати маніпулятори?

 

Близько 80% роботів UR у всьому світі експлуатується без захисних огороджень (після первинної оцінки ризиків). За відсутності дорогих і займаючих багато місця огорож, роботів UR можна легко встановлювати практично на будь-якій ділянці виробництва. Наші переносні полегшені роботи не займають багато місця і можуть встановлюватися в робочих секціях і на виробничих лініях, де звичайним роботам просто не вистачить місця. А ще їх можна переміщати і перепрограмувати в міру необхідності.

 

ur_help-me-choose_4

Чи збираєтеся ви інтегрувати роботів в людські колективи?

 

Роботів Universal Robots можна повністю інтегрувати в людський колектив або використовувати автономно. З міркувань безпеки наші маніпулятори третього покоління можуть працювати в повільному режимі, який включається при вході людини в робочу секцію. Після відходу людини робот повертається в нормальний режим. Можна налаштувати робота таким чином, щоб він працював на повній швидкості всередині верстата з ЧПУ, і на зниженій швидкості поза верстата. Наша запатентована система безпеки контролює вісім функцій безпеки: стан і швидкість зчленування, положення центру інструменту, орієнтацію, швидкість і силу, а також момент і силу робота. Налаштування можна змінювати тільки в розділі ПЗ, захищеному паролем.

 

ur_help-me-choose_5

Чи збираєтеся ви підключати роботів до зовнішніх пристроїв і периферійного устаткування?

 

Всі наші роботи оснащені абсолютними датчиками істинного положення, які спрощують інтеграцію з зовнішніми пристроями і периферійним обладнанням. 16 додаткових цифрових входів / виходів полегшують конфігурацію і підключення кожної моделі. На сторінці областей застосування наведені конкретні приклади, що демонструють гнучкість і адаптивність наших роботів.