Actuator Line

У модельний ряд "Actuator Line" компанії "Rollon" входять лінійні актуатори і системи лінійного переміщення. Корпуси виробів виконані з екструдованого алюмінієвого профілю, а в їх механізмах використовуються різні типи ремінних приводів і кулько-гвинтові пари. До модельного ряду відноситься значне число різних моделей і їх різних конфігурацій. Всі вироби відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, великою вантажопідйомністю, і високою точністю ходу, що дозволяє застосовувати їх в самих різних областях - наприклад, для вирішення завдань автоматизації виробничих процесів, і, зокрема, роботизації різних виробничих операцій, включаючи складання та упаковку, а також вантаження-вивантаження деталей.

Plus System

Які мають високі експлуатаційні характеристики системи лінійного переміщення з армованою сталлю приводним ременем.

Clean Room System

Лінійні актуатори з ремінним приводом для чистих кімнат

Smart System

Прості по конструкції, але мають високі експлуатаційні характеристики системи лінійного переміщення з армованим сталлю приводним ременем.

Eco System

Універсальні системи лінійного переміщення з ремінним приводом.

Uniline System

Компактні системи лінійного переміщення з ремінним приводом і з напрямними і каретками на радіальних шарикопідшипниках.

Precision System

Високоточні системи лінійного переміщення з кулько-гвинтовою парою.

Tecline

Лінійні актуатори з рейковою передачею. Переміщення відбувається по трапецієподібним напрямних або напрямних з системою рециркуляції кульок.

Modline

Лінійний актуатор з ремінним або гвинтовим приводом. Переміщення відбувається по трапецієподібним і роликових напрямних, а також по напрямних з системою рециркуляції кульок.

Modline Z

Актуатори вертикального переміщення з ремінним приводом. У серію включені актуатори з пневматичним противагою.

Sys

Модульна транспортно-завантажувальна система, що включає напрямні з авіаційного алюмінієвого сплаву, що відрізняються високими механічними характеристиками, і мають поверхню, зміцнений спеціальним глибоким анодуванням; а також включає роликові каретки.