100

TECHVITAS запрошує фанатів інженерії на TECHINDUSTRY 2018

Команда нашої компанії TECHVITAS рада знову запросити вас на найбільшу і найголовнішу виставку в галузі техніки в Балтійському регіоні. TECHINDUSTRY 2018. Це наша 6-та виставка. Ми спробуємо ще раз підбадьорити вас цікавими експонатами та професійними порадами від досвідчених інженерів.

У нас буде багато цікавого для демонстрації, тому ми запрошуємо вас на два стенди - L5 і L7, 1-й зал.

Для отримання безкоштовних квитків, будь ласка, зв'яжіться з нами:  office@techvitas.com.ua

або по тел. +380956174240

Дати: 29 листопада - 1 грудня.

Адреса: Международный выставочный центр КИПСАЛА, ул. Кипсалос. 8, Рига, Латвія.

Время: 29-30 листопада 2018 з 10.00 до 18.00;

1 грудня 2018, з 10.00 до 17.00.

ЩО МИ ПОКАЖЕМО В ЦЕЙ ЧАС?

Abstract empty illuminated light blue shining corridor interior, 3d render illustration

Весь світ живе в 4-х індустріальних революційних тенденції, а роботизовані процеси пов'язані, ймовірно, з усіма галузями промисловості. Ми поділимося нашим досвідом і знаннями в цій області. Ми хочемо нагадати про нашого партнера - компанію KUKA - світового лідера у виробництві роботів. Після двох років співпраці з KUKA ми вже можемо пишатися успішно реалізованими роботизованими лінійними проектами, збільшенням кількості фахівців з робототехніки в нашій компанії, а також накопиченими знаннями в області роботизованого програмування, установки і підготовки до роботи.

Якщо ви шукаєте альтернативи - легше, швидше і менше роботи, що займають менше місця, вас можуть зацікавити колаборативні роботи UNIVERSAL ROBOTS або роботи MAJAtronic Delta

Промислові роботи виконують складні операції, піднімають великі ваги, виконують маневри з швидкими рухами. Людям, які працюють з роботами в одному середовищі важлива безпека. Саме тому ми представимо рішення для забезпечення безпеки і продемонструємо як це працює.

logo_sick_ag_2009Фахівці з безпеки в цій галузі - компанія SICK, пропонує - штори безпеки, датчики руху. На виставці ви зможете поглянути і на інші продукти SICK, ми здивуємо вас можливостями адаптації.

WEG logoКомпанія TECHVITAS рада познайомити вас з нашим новим партнером - компанією WEG. Це один з провідних світових виробників двигунів і редукторів. Цього року TECHVITAS підписали угоду про представництво з WEG, тому наш фахівець може гарантувати максимальні переваги: професійні консультації, підбір найбільш підходящих продуктів, швидка доставка, висока якість продукції.

Зустрінемось на виставці TECHINDUSTRY з 29 листопада по 1 грудня, стенд №. L5 і L7.

Ми чекаємо вас!