Машинний зір

Відеодатчики 2D

IM0032947Високоефективна обробка зображення і найпростіше управління

Компанія SICK пропонує високоефективні відеодатчики, які справляються навіть з тими завданнями, які не під силу звичайним датчикам, у всіх галузях. Залежно від варіанту відеодатчики пропонують повний набір технічних засобів для позиціонування, інспекції, вимірювання і зчитування. Гнучкий дизайн оптики підходить практично для всіх сфер застосування. Простота забезпечується за рахунок автоматичної настройки, інтелектуальних алгоритмів і універсального, інтуїтивно зрозумілого для користувача інтерфейсу.

Докладніше тут ->

Sensor Integration Machine

IM0064091Сімейство Sensor Integration Machine (SIM) як частина екосистеми SICK AppSpace відкриває нові можливості для вирішення специфічних завдань. Дані з датчиків і камер SICK можна об'єднувати, аналізувати, архівувати і передавати. В асортименті є різні пристрої в залежності від обчислювальної потужності і кількості роз'ємів для підключення датчиків. Таким чином, сімейство SIM пропонує відповідне рішення для будь-яких вимог того чи іншого випадку застосування.

Докладніше тут ->

Машинне зір 3D

IM0051824Інтелект машинного зору в усіх проявах

Серія систем машинного зору 3D від SICK пропонує широкий вибір потужних і гнучких пристроїв для надійної експлуатації в найскладніших промислових умовах. Асортимент включає в себе як універсальні високошвидкісні камери, які видають високоякісні 3D-зображення і контрастні кадри, так і інтелектуальні настроюються автономні датчики, які забезпечують швидку розробку і просту інтеграцію. Їх масштабованість гарантує оптимальну адаптацію до різноманітних випадків застосування з використанням машинного зору 3D.

Докладніше тут ->