Ультразвукові витратоміри газу

Витратоміри вихідних газів

IM0055360Устаткування для безперервного вимірювання витрати газу від SICK встановлює нові горизонти.

Регулятор потоку FLOWSIC100 служить для безперервного вимірювання об'ємної витрати газів в різних галузях промисловості. Він сертифікований за діючими європейськими і російськими стандартами і відповідає всім вимогам стандартів EPA. Завдяки ультразвуку принципом вимірювання без двіжушіхся механічних частин і високоякісним компонентам, пристрій не вимагає частого технічного обслуговування. Він оптимальний для застосування у вологих і агресивних газах, при високій температурі і високій запиленості.

FLOWSIC150 Carflow є унікальним пристроєм для вимірювання високотемпературних вихлопних газів в автомобільній промисловості.

Докладніше тут ->

Прилади вимірювання швидкості потоку

IM0055361Здійснює вимірювання параметрів повітряного потоку пристроями компанії SICK: надійно і безпечно

Прилади вимірювання швидкості потоку компанії SICK служать для вимірювання параметрів повітряного потоку в транспортних тунелях і в гірській промисловості.

Докладніше тут ->

Обчислювач витрати

IM0055363Обчислювач витрати для ультразвукових газових витратомірів компанії SICK

Обчислювачі витрати останнього покоління поєднують в собі функціональність і зручність управління. Вони застосовуються в основному при вимірах параметрів газу з обов'язковою калібруванням, сертифіковані по MID і відповідають вимогам відповідних міжнародних стандартів. Завдяки простоті інтеграції виміряних значень температури, тиску і витрати через цифрові і серійні інтерфейси можна проводити перерахунок певного обсягу. При цьому обчислювачі витрати використовують прийняті в промисловості алгоритми перерахунку.

Докладніше тут ->

Прилади вимірювання масової витрати

IM0055362Вимірювання масової витрати газів компанії SICK: надійність при будь-яких умовах

Прилади вимірювання масової витрати виробництва SICK служать для вимірювання витрати газів в газовій і нафтохімічній промисловості. Всі прилади відповідають строгим вимогам в цих галузях промисловості і надійно фіксують параметри різних газів. Прилади сертифіковані для застосування у вибухобезпечних зонах, розрахунок масової витрати в обладнанні виконується на основі вбудованих алгоритмів.

Докладніше тут ->

Газові лічильники

IM0055359Ультразвукові газові лічильники компанії SICK: якість, яке окупається

Кожен день великі обсяги природного газу по гігантським трубопроводах надходять від місця видобутку в міські комунальні служби та на промислові підприємства. При цьому газ часто змінює свого власника і повинен строго враховуватися для забезпечення точності розрахунків. Асортимент продукції компанії SICK включає в себе підлягають і не підлягають калібруванню ультразвукові газові лічильники для нафтової і газової промисловості. Компанія SICK пропонує рішення, які підходять для будь-якої області застосування: від транспортування до розподілу газу. Всі прилади відрізняються високою точністю вимірювання і надійністю.

Докладніше тут ->