Дорожні датчики

Тунельні датчики

IM0055358Рішення для безпеки в тунелях

Постійно збільшується щільність руху вимагає термінового впровадження постійного вимірювання концентрації шкідливих речовин в тунелях. Тунельні датчики SICK виявляють вихлопні гази там, де вони утворюються. Це дозволяє не тільки здійснювати ефективний контроль і регулювання, а й забезпечує економічну експлуатацію вентиляційних система - навіть під час пожеж.

Докладніше тут ->

Прилади вимірювання дальності видимості

IM0050764Надійне вимірювання дальності видимості на автошляхах, в тунелях і на морських шляхах

На дорогах, морських шляхах і метеостанціях ці прилади визначають дальність видимості. Крім цього вони вимірюють видимість в тунелях. Прилади вимірювання дальності видимості впевнено вимірюють туман, так як легко відрізняють його від листя та інших елементів рослин на лінії проходження променя і від бруду на оптиці. Завдяки міцному корпусу і тривалим інтервалах обслуговування ці вимірювальні прилади ідеально підходять для застосування під відкритим небом.

Докладніше тут ->

Детектори перевищення висоти

IM0050768Надійне виявлення перевищення висоти транспортних засобів

Детектори перевищення висоти контролюють висоту автомобілів, наприклад, перед порталами тунелів, низькими шляхопроводами або мостами. За рахунок підключення сигналу детектора до системи збору досягається висока надійність подачі сигналів про зупинку або аварійних сигналів. Детектори прекрасно виявляють перевищення висоти транспортних засобів, навіть коли вони рухаються зі швидкістю до 100 км / год, в тому числі під час дощу, снігу і пилу.

Докладніше тут ->