Системні рішення

Адаптовані аналітичні системи

IM0055364Занурити пробовідбиральний аналіз газів в системі

Пробовідбірні аналітичні системи з високоякісними модулями і компонентами. Завдяки конфігурується структурі аналітичні системи легко адаптуються під будь-які вимоги кінцевого користувача. При необхідності можливе просте і невитратне дооснащення існуючої системи аналізаторами і компонентами газоподготовки. Виробником гарантується підтримка системи протягом усього терміну її експлуатації.

Докладніше тут ->

Системи виявлення об'єктів

IM0050922Всередині і зовні: успішне вирішення завдань широкого спектра

Системи виявлення об'єктів розпізнають об'єкти незалежно від їх розмірів і положення, як всередині, так і поза приміщеннями. Цей тип оснащення застосовується у внутрішній логістиці, там де потрібна висока пропускна здатність транспортерів. Системи призначені для запобігання зіткнень на відкритому повітрі. Також вони застосовуються для підвищення експлуатаційної готовності обладнання на сталеливарних заводах, в портах і на інших промислових об'єктах. Незалежно від області і місця застосування надійність системи забезпечує бездоганне протікання технологічних процесів.

Докладніше тут ->

Системи контролю якості

IM0039535У посередності немає шансів: постійне забезпечення якості продукції

Автоматизований контроль якості набуває все більшого значення. Реєстрація геометричних розмірів, перевірка поверхні або контроль комплектності: системи контролю якості компанії SICK відповідають всім вимогам, що пред'являються до надійності і безпеки процесів в промисловому виробництві. Їх застосування гарантує можливість планування виробничих процесів, підвищення продуктивності і відтворюється якість продукції. Кожна система включає в себе датчики і програмне забезпечення, формуючи, таким чином, комплексне рішення.

Докладніше тут ->

Системи наведення роботів

IM0055637Підвищення ефективності завдяки точному визначенню положення

Наведення роботів за допомогою обробки 3D-зображень для локалізації об'єктів вносить вирішальний вклад в оптимізацію промислових технологічних процесів. Завдяки системам наведення роботів компанії SICK в розпорядженні у користувачів - ефективна технологія, що відрізняється простотою і оптимальною вартістю. Характерними рисами цих систем є надійність і зручність у використанні. Вони без проблем інтегруються в наявне оточення, забезпечують високоточні результати вимірювання і, таким чином, вносять вирішальний внесок у підвищення гнучкості в роботі з компонентами.

Докладніше тут ->

Системи для функціональної безпеки

IM0060459Надійні і продумані рішення для автоматизації

Компанія SICK пропонує всі необхідні компоненти і послуги, в тому числі комплексні рішення, для захисту машин і установок. Рішення для автоматизації компанії SICK пропонують додаткові переваги. Вони розроблені нашими експертами, гнучко адаптуються, швидко і ефективно впроваджуються. Ми піклуємося про продуктивність і безпеки експлуатації обладнання наших клієнтів.

Докладніше тут ->

Системи допомоги водієві

IM0054694Попередження про зіткнення в системі

Водіння промислових транспортних засобів пред'являє до водія високі вимоги в частині безпеки і точності. Проте, завжди можливі критичні ситуації - саме на їх запобігання орієнтовані системи допомоги водієві і попередження про зіткнення від SICK. Системи своєчасно виявляють небезпечне наближення транспортного засобу до інших ТЗ, об'єктам інфраструктури або людям. Крім того, системи допомоги водієві допомагають краще і ефективніше виконувати складні або монотонні завдання.

Докладніше тут ->

Системи заміру параметрів

IM0056551Підвищення безпеки на дорогах і в залізничному транспорті

Системи виміру параметрів SICK здійснюють вимірювання, детекцию, класифікацію, підрахунок і перевірку транспортних засобів в режимі 3D. Вони можуть визначати кількість осей вантажних автомобілів для їх класифікації, а також заміряти габаритні розміри транспортних засобів для усунення можливих помилок завантаження. Перед тунелями та іншими в'їздами системи визначають транспортні засоби з температурою вище допустимої і запускають процес вишлюзовиванія. Також вони контролюють контури поїздів. При перевищенні заданого граничного параметра система ініціює подачу сигналу тривоги. Все це вносить чималий внесок в забезпечення безпеки на дорогах і в залізничному транспорті.

Докладніше тут ->

Охоронні системи безпеки

IM0050605Перекрийте всі можливі підходи до того, як вони стануть лазівками: захист цінностей, контроль приміщень і простору

Для захисту громадських будівель, промислових об'єктів і приватних будинків рекомендується використовувати електронні захисні пристрої. Вони прекрасно доповнюють традиційні заходи безпеки, такі як служба охорони або захисні конструкції. Датчики захищають від вандалізму, крадіжок, злому і несанкціонованого виходу. Багаторівневий захист в напрямку зовні всередину забезпечує своєчасну подачу сигналу тривоги. Це дає час для прийняття необхідних заходів. Охоронні системи безпеки SICK надають різноманітні й ефективні можливості захисту власності.

Докладніше тут ->

Системи відстеження та контролю

IM0056550Ключ до вашого успіху в управлінні процесами

Системи відстеження та контролю компанії SICK ідентифікують одномірні і двомірні коди, описують і зчитують RFID-мітки, а також надають зображення високої роздільної здатності для подальших процесів (кодування по відеозображення, оптичне розпізнавання символів і т. Д.). Крім того, ці системи визначають обсяг і вага, при необхідності також можуть бути сертифіковані. Контур об'єктів проходить звірку. Перераховані тут функції можуть довільно поєднуватися в рамках різних систем відстеження та контролю.

Докладніше тут ->