Надійні рішення для систем управління sens:Control

Надійна каскадна система датчиків

IM0051566Економічна, надійна каскадна система датчиків з діагностикою

Flexi Loop дозволяє виробляти каскадне підключення до 32 датчиків безпеки із забезпеченням максимального рівня продуктивності e. При цьому аварійні вимикачі та датчики безпеки з виходами OSSD можуть застосовуватися одночасно в одній системі незалежно від виробника.

Крім цього, по кожному датчику або вимикача доступна докладна діагностична інформація. Вбудовані комутаційні сигнали дозволяють виконувати підключення блокування, кнопок і ламп. Всі датчики забезпечуються годує напругою безпосередньо через Flexi Loop. Застосовуються неекрановані стандартні кабелі з роз'ємами M12. В результаті Flexi Loop забезпечує максимальний рівень безпеки. Надійна каскадна система датчиків знижує витрати на електромонтаж і зменшує кількість необхідних вводів з підтримкою безпеки в розподільній шафі. Вона також забезпечує безперервну і повну діагностику всіх дверей, кнопок аварійної зупинки і датчиків. У поєднанні з Flexi Soft і Flexi Classic додаток безпеки повністю адаптується до вимог замовника і реалізується з високим ступенем економічності.

Докладніше тут ->

Контролер безпеки для управління переміщеннями

IM0048258Підвищена ефективність завдяки надійному контролю

Продукти безпеки компанії SICK в галузі управління переміщеннями Motion Control дозволяють надійно контролювати переміщення робочих органів машин і забезпечувати надійне взаємодія між машиною і оператором. Рішення для таких вимог надає Motion Control. Назва Motion Control об'єднує пристрої для безпечного контролю приводів виробництва компанії SICK, які доповнюють асортимент рішень для систем управління.

При цьому надійно контролюються швидкість переміщення і положення робочих органів, які становлять небезпеку. Будь-які втручання в роботу машини не обов'язково призводять до її зупинки. Завдяки цьому підвищується продуктивність машини або установки.

Докладніше тут ->

Контролери безпеки

IM0017891Прості, зручні в управлінні контролери

Контролери безпеки компанії SICK підтримують просте, гнучке і масштабується, для досягнення продуманого дизайну обладнання. Контролери безпеки Flexi утворюють модульну платформу апаратного забезпечення без застосування складних програм. Вони відрізняються зручністю управління і простотою установки компонентів контролера безпеки. Компактний дизайн цих контролерів безпеки ідеальний для безлічі випадків застосування.

Докладніше тут ->

Реле безпеки

IM0045543Відповідне рішення для будь-якого застосування

Всі вироби з широкого асортименту рішень в сфері забезпечення безпеки компанії SICK - від одноканальної кнопки аварійної зупинки до лазерного сканера безпеки з PNP-виходами - можна підключити до реле безпеки. Реле безпеки ідеально підходять для гнучкої і економічною установки на машинах. У широкому асортименті компанії SICK знайдуться відповідні рішення майже для всіх випадків застосування.

Докладніше тут ->