Датчики реєстрації

Датчики кольору

IM0032794Різкість наводиться на колір

Датчики кольору реєструють колір поверхні. Датчики направляють промінь світла (червоного, зеленого і синього кольору) на об'єкт, що перевіряється, по відбитому випромінюванню розраховують координати кольоровості і порівнюють їх з попередньо записаними базовими значеннями. Якщо колірні координати знаходяться в межах встановленого допуску, активується пристрій перемикання вихідного сигналу.

Докладніше тут ->

Щілинні датчики

IM0037822
Вилочні датчики SICK об'єднують в одному корпусі передавач і приймач і за рахунок цього забезпечують швидке налаштування. Завдяки точно сфокусованого світлового променя і високої точності розпізнавання датчики фіксують навіть найменше ослаблення світла. Різноманітність розмірів вилок, простота монтажу і дуже висока несприйнятливість до стороннього світла - ось лише деякі переваги цих навантажувачів датчиків.

Докладніше тут ->

Датчики реєстрації

IM0045826Точне виявлення міток в складних умовах

Серія датчиків реєстрації доповнює широкий асортимент контрастних датчиків. Вони спеціально призначені для управління приводкой на друкованих машинах і являють собою оптимальне рішення для розпізнавання міток в складних умовах друку з виключно низькою контрастністю, при складній кольорового друку або ж при особливо високій швидкості роботи. Асортимент реєстрових датчиків включає в себе варіанти з оптоволоконним кабелем з сертифікацією по ATEX, що забезпечує надійність застосування в небезпечних зонах (наприклад, при використанні друкарських фарб на основі розчинників).

Докладніше тут ->

Датчики зразків

IM0052358Від розпізнавання зразка до швидкого визначення позиції

Датчик зразків є скануючий оптоелектронний датчик. Характерні зразки зображення служать в якості еталону для подальшого точного розпізнавання і позиціонування об'єктів. Стабільний сигнал перемикання генерується незалежно від контрольних міток за допомогою інтелектуальних алгоритмів для обробки сигналів на високій швидкості. Типовий випадок застосування - пакувальна промисловість.

Докладніше тут ->

Датчики люмінесцентних міток

IM0033013Очевидне рішення для люмінесцентних міток

Датчики люмінесцентної мітки виявляють видиму і невидиму маркування, яка стає видно під дією ультрафіолетового випромінювання. Флуоресціюючі матеріали та маркування надійно розпізнаються незалежно від зразка, кольору і властивостей поверхні на будь-якому носії. Датчики люмінесцентної мітки випускають ультрафіолетове світло з довжиною хвилі ок. 375 нм. Флуоресціюючі речовини перетворять ультрафіолетове випромінювання в довгохвильовий видиме світло. Відкидається при цьому світло сприймається і оцінюється датчиком.

Докладніше тут ->

Лінійні датчики

IM0037825Порядкове сканування - лінійні датчики Ax20

Лінійний датчик працює за принципом сканування. Він розпізнає найтонші відтінки сірого в поле зору. Однією з численних завдань цього датчика є, наприклад, позиціонування паперової стрічки по кромці або по відношенню до контрастної лінії. Також можна здійснювати сканування по ширині, діаметру або зазорам. Виключно компактний і міцний металевий корпус дозволяє застосовувати датчики навіть в при обмеженому просторі для монтажу.

Докладніше тут ->

Датчики контрасту

IM0037826Компанія SICK понад 60 років є лідером в області виробництва датчиків контрасту

Датчики контрасту застосовуються в основному в пакувальних і друкованих машинах для розпізнавання міток. Датчики контрасту KT компанії SICK на великій швидкості реєструють найменші зміни контрасту, наприклад позначок на плівці або упаковці. Вони розпізнають найтонші відмінності у відтінках сірого кольору між міткою і фоном на матовому, блискучою або прозорій поверхні. Доступний широкий асортимент пристроїв різного типу з різними методами розпізнавання контрастів і варіантами настройки для вирішення різноманітних завдань.

Докладніше тут ->

Датчики блиску

IM0058037Краще рішення для блискучих об'єктів

Датчик Glare розпізнає і розрізняє блиск на плоскій поверхні. Він забезпечує оптимальний баланс між надійністю роботи і економічністю рішення. Блиск на поверхні об'єкту раніше розглядався як негативний фактор і завжди був головним болем для інженерів. Тепер характеристики блиску використовуються в якості критерію розрізнення в управлінні технологічними процесами незалежно від кольору, прозорості або візерунка. Тепер інженери святкують блискучу перемогу над блиском. Оснащені інтелектуальною технологією Delta-S, датчики Glare є чергову віху в розвитку сенсорної техніки, орієнтованої на запити споживача. Компанія SICK ще раз підтвердила свої провідні позиції в області оптоелектронних датчиків, призначених для розпізнавання різних об'єктів.

Докладніше тут ->