Датчики наближення

Індуктивні датчики наближення

IM0040805Надійні, високопродуктивні, міцні. Індуктивні датчики наближення компанії SICK

Мільйони індуктивних датчиків наближення використовуються практично в будь-якій галузі промисловості. Вони розпізнають металеві об'єкти безконтактним способом. Індуктивні датчики - надзвичайно надійні пристрої з довгим терміном служби. Завдяки застосуванню сучасної технології ASIC датчики компанії SICK відрізняються максимальною точністю і надійністю. Чи йде мова про датчиках циліндричної або прямокутної форми, з одинарним, подвійним або потрійним відстанню спрацьовування або про спеціальні датчики для роботи у вибухонебезпечних зонах - компанія SICK завжди пропонує відповідні рішення, що відповідають поставленим вимогам. Завдяки цьому вирішуються спеціальні галузеві і індивідуальні завдання з високою надійністю і з використанням інтелектуальних методів.

Докладніше тут ->

Магнітні датчики наближення

IM0040804Магнітні датчики наближення з максимальними відстанями спрацьовування і компактною конструкцією

Компанія SICK пропонує широкий асортимент магнітних датчиків наближення - серію MM в корпусі з циліндровим різьбленням і серію MQ в корпусі прямокутної форми. Доступні датчики з великими відстанями спрацьовування. Серія Advanced має збільшене відстань спрацьовування, а завдяки магнітів меншого розміру область їх застосування істотно розширюється. Виконання NAMUR датчиків MM доповнює цю завершену конструктивну серію. Серія MQ: відмінні магнітні датчики наближення в компактному пластиковому корпусі. Магнітні датчики наближення пристосовані для роботи в особливо важких умовах: вони нечутливі до пилу, високій температурі і вібрації. Зазвичай магнітні датчики положення використовуються в областях, де застосування датчиків інших типів неможливо з технічних причин.

Докладніше тут ->

Ємнісні датчики наближення

IM0040802Виявлення металевих і неметалевих предметів

Іноді потрібно дізнатися, що ховається всередині. За стіною, в накопичувачі, в контейнері, під кришкою. Ємнісні датчики наближення використовуються головним чином для визначення рівня заповнення і подачі. Незалежно від виду матеріалу, будь то твердий предмет, як папір або деревина, гранулят або рідина, вони надійно проінформують про поточну ситуацію в виробничому процесі і під час кінцевого контролю. Є там що-небудь під кришкою? До кінця заповнена ця упаковка? Скільки фарби залишилося в резервуарі? Ємнісний датчик наближення легко відповість на ці питання. Ємнісні датчики наближення компанії SICK завжди в курсі справи. Відстань спрацьовування від 1 до 25 мм дозволяє вибрати оптимальний датчик для конкретних монтажних умов з широкого асортиментного ряду для будь-якого виду застосування. При цьому ці датчики не сприйнятливі до різного роду перешкодам. Вони відрізняються високою стійкістю до забруднень, пилу, розпилення туману або електромагнітних впливів. Тому не дивно, що ці датчики використовуються в самих різних областях, наприклад, в харчовій і автомобільної промисловості, на складах і в транспортувальному обладнанні.

Докладніше тут ->