Оптоелектронні захисні пристрої

Лазерні сканери безпеки

IM0030259Safety first - ефективне рішення з промислової захисту

Лазерні сканери безпеки компанії SICK об'єднують професійні знання і досвід з максимальною продуктивністю. Огорожа робочих зон або контроль доступу в мобільному або стаціонарному виконанні - широкий асортимент продукції включає в себе самі економічні пакетні рішення для будь-яких вимог. За аналогією з оптичним радаром компактні системи сканують оточення і вимірюють відстані за принципом часу проходження світлового променя. Завдяки вбудованому обертається дзеркала виконується двомірне сканування довільно задаються захисних зон.

Докладніше тут ->

Надійні системи камер

IM0046076Швидка і проста захист небезпечних точок і небезпечних зон

Надійні системи камер компанії SICK є електрочутливого захисними пристроями, що працюють за принципом обробки зображень. Передавач і приймач об'єднані в одному корпусі. Компактні системи камер не вимагають додаткового програмного забезпечення і можуть вводитися в експлуатацію за допомогою функції швидкого управління.

Автоматична настройка забезпечує високу ступінь гнучкості при формуванні контурів захисного поля. Високий ступінь свободи при проектуванні обладнання забезпечує найкращі показники ергономіки.

Докладніше тут ->

Однопроменеві світлові бар'єри безпеки

IM0024267Світлові бар'єри для застосування в екстремальних умовах

Однопроменеві світлові бар'єри безпеки складаються або з самотестірующіхся передавачів і приймачів, або з тестованих передавачів і приймачів в комбінації з блоком обробки сигналів. Вони володіють великою дальністю сканування і мають різні типи конструкції і габарити. Вони відповідають типу 2 або типу 4 по EN 61496 і PL c або PL e по EN ISO 13849. Області застосування: робототехніка, обробні верстати, обробні центри, обладнання для укладання на піддони, багатоярусні склади і потокові лінії.

Докладніше тут ->

Комплекти модифікації для оптоелектронних захисних пристроїв

IM0060564Просте рішення для заміни захисних пристроїв, що були у вжитку

Комплекти SICK для модифікації оптимально підібрані відповідно до продуктом, який ви повинні замінити. Захисні пристрої SICK надійно працюють протягом багатьох років. Якщо ж після багаторічного періоду експлуатації пристрій все ж вийде з ладу, компанія SICK пропонує комплекти модифікації для швидкої і простої заміни: найсучасніша технологія, перевірена і налаштована для оптимальної інтеграції в уже існуюче обладнання.

Докладніше тут ->

Світлові завіси безпеки

IM0009685Оптимальні і економічні рішення для індивідуальних вимог

Світлові завіси безпеки застосовуються там, де необхідно надійно і економічно контролювати небезпечні місця і зони. Залежно від варіанту різні функції машин можуть бути вбудовані або обрані через надійні рішення з управління. Спектр виробів включає в себе малогабаритні і компактні конструкції або виключно міцні і стійкі до самих різних впливів варіанти для особливих умов навколишнього середовища на найвищому рівні безпеки.

Докладніше тут ->

Багатопроменеві світлові бар'єри безпеки

IM0009684Економічність і ефективність втілені у функціях і дизайні

Багатопроменеві світлові бар'єри безпеки є безконтактними електрочутливого захисними пристроями з двома і більше світловими променями. Якщо переривається хоча б один промінь, в машину передається сигнал відключення, який припиняє дію небезпечного стану. Система включає в себе передавач і приймач. В активно-пасивних системах передавач і приймач знаходяться в одному корпусі, а отклоняющее пристрій на пасивній стороні забезпечує відхилення променя.

Докладніше тут ->

Стійки для дзеркал і приладові стійки

IM0031154Продумана комбінація для контролю доступу на ваших об'єктах

Вільний вибір місця розміщення систем безпеки: стійки для дзеркал і приладові стійки компанії SICK застосовуються там, де немає місця для монтажу оптоелектронних захисних пристроїв. Приладові стійки в поєднанні зі стійками для дзеркал стануть ідеальним рішенням для захисту різних зон на обробних центрах або шлюзах для матеріалів. Оптоелектронні захисні пристрої встановлюються на окремо розташованих приладових стійках. Таким чином забезпечується оптимальний контроль небезпечних зон. Стійки для дзеркал використовуються в комбінації з приладовими стійками для направлення променів від передавача до приймача. Таким чином єдина пара датчиків захищає кілька сторін однієї машини, що значно скорочує витрати на конвеєрі. Приладові стійки забезпечують надійний захист пристрою, а два зовнішніх монтажних паза надають ідеальну можливість для установки станцій вибіркового відключення.

Докладніше тут ->