Датчики системи зворотного зв’язку

Датчики обертання системи зворотного зв'язку двигунів з HIPERFACE DSL®

IM0042298Цифрова еволюція: HIPERFACE DSL® в системах зворотного зв'язку двигунів для сервоприводів

Інтерфейс HIPERFACE Digital Servo Link зробив революцію в системах зворотного зв'язку для сервоприводів. Повністю цифровий інтерфейс - майбутнє даних систем. Інноваційний і виключно стійкий до перешкод протокол HIPERFACE DSL® в майбутньому забезпечить можливість організації надійної і стійкої комунікації з використанням всього двох жив, вбудованих в кабель двигуна.

Ці серії оснащені універсальним механічним інтерфейсом для застосування в областях з різними робочими характеристиками від стандартних до складних. Залежно від класу продуктивності серії мають дозвіл від 15 до 23 біт на один оборот при кількості оборотів понад 4 096 (багатооборотний варіант). Широке різноманітність можливостей підключення дозволяє реалізувати індивідуальні рішення. Ці датчики системи зворотного зв'язку компанії SICK зберігають гистограмму заданої тривалості роботи, в тому числі температуру, задану тривалість роботи та багато інших параметрів, і дозволяють таким чином проводити зручний аналіз застосування.

Докладніше тут ->

Лінійні датчики системи зворотного зв'язку двигунів з HIPERFACE®

IM0042346Абсолютні, безконтактні системи лінійних вимірювань для лінійних прямих приводів

Лінійні датчики системи зворотного зв'язку двигунів з HIPERFACE® являють собою комбінацію з інкрементальних і абсолютних енкодерів і об'єднують в собі переваги обох типів пристроїв. Завдяки застосуванню високолінійних синусоїдальних і косинусоидальной сигналів шляхом інтерполяції в регуляторі приводів досягається висока роздільна здатність, необхідна для регулювання частоти обертання. Синусоїдальні і косинусоидальной сигнали генеруються в зчитує голівці з вбудованим електронним пристроєм обробки, яка проходить над вимірювальним ділянкою, не торкаючись його.

Ці системи застосовуються скрізь, де висока швидкість переміщення і простота монтажу є основними вимогами до надійної вимірювальної системі, наприклад в пристроях укладання на піддони, машинах з виробництва паперу або в лінійних двигунах.

Інтерфейс HIPERFACE® міцно утвердився на ринку в якості стандарту завдяки таким компонентам, як електронна типова табличка, пристрій вимірювання температури, і багатьом іншим. Він застосовується провідними виробниками приводів.

Докладніше тут ->

Датчики обертання системи зворотного зв'язку двигунів з HIPERFACE®

IM0042299Датчики системи зворотного зв'язку для сервоприводів з інтерфейсом HIPERFACE®

Датчики системи зворотного зв'язку з HIPERFACE® являють собою комбінацію з інкрементальних і абсолютних енкодерів і об'єднують в собі переваги обох типів пристроїв. Завдяки застосуванню високолінійних синусоїдальних і косинусоидальной сигналів шляхом інтерполяції в регуляторі приводів досягається висока роздільна здатність, необхідна для регулювання частоти обертання.

Крім того, компанія SICK пропонує рішення для різних класів продуктивності при використанні тільки одного механічного інтерфейсу. Цей інтерфейс використовується як для однооборотний, так і для багатооборотних систем.

Інтерфейс HIPERFACE® міцно утвердився на ринку в якості стандарту завдяки таким компонентам, як електронна типова табличка, пристрій вимірювання температури, і багатьом іншим. Він застосовується провідними виробниками приводів.

Докладніше тут ->

Датчики обертання системи зворотного зв'язку двигунів інкрементальні з комутацією

IM0042313Надійне рішення для асинхронних двигунів

Інкрементальний датчиками системи зворотного зв'язку називаються вимірювальні системи, які реєструють положення, напрямок обертання і швидкість електродвигунів. Кількість штрихів на один оборот визначає дозвіл. Визначення положення можливо за допомогою настройки за базовими координатами. Потім положення відображається в результаті підрахунку імпульсів.

Інкрементальні датчики системи зворотного зв'язку знаходять своє застосування в основному при регулюванні швидкості.

Вони оптимально адаптовані до асинхронних двигунів з механічними та електричними параметрами. Доступні всі поширені типи електричних інтерфейсів.

Докладніше тут ->

Датчики обертання системи зворотного зв'язку двигунів інкрементальні з комутацією

IM0042312Ударопрочность і вібростійкість: оптимально для установки в синхронних двигунах

Раніше в синхронних двигунах зміна напрямку струму здійснювалося за рахунок зміни полярності так званими щітками. Комутація струму потрібно для забезпечення постійного обертального руху.

З впровадженням безщіткових двигунів це завдання стали виконувати інкрементальні датчики системи зворотного зв'язку з комутаційними доріжками. Відпадає необхідність в механічної комутації, яка призводить до зносу компонентів. Завдяки цьому безщіткові синхронні двигуни практично не вимагають технічного обслуговування.

Докладніше тут ->