Магнітні датчики для пневмоциліндрів

Аналогові датчики положення

IM0053973Гнучкість, точність, продуманість: аналогові датчики положення компанії SICK

Позиційні датчики реєструють положення поршня в пневматичних приводах безпосередньо і безконтактним способом. Вони постійно передають дані через аналогові виходи або IO-Link, забезпечуючи гнучкість концепцій обладнання і вирішуючи такі завдання, як контроль якості і управління процесом. Дані датчики встановлюються зовні на циліндр, тому їх монтаж - навіть у вже існуючі установки - здійснюється дуже швидко.

Докладніше тут ->

Датчики для циліндрів з С-пазом

IM0052470Надійність, висока продуктивність, точність: магнітні датчики компанії SICK для циліндрів с пазами

Магнітні датчики для циліндрів компанії SICK надійно кріпляться на всіх поширених типах пневматичних виконавчих пристроїв з C-пазом. Вони максимально відповідають різним формам пазів. Завдяки широкому асортименту магнітних датчиків для циліндрів можна вибрати необхідний тип практично для будь-якого випадку застосування. Такі особливості, як монтаж за допомогою засувок, компактність і міцність конструкції з високим опором відриву, гвинт з неспадающій головкою, надійне виявлення точок спрацьовування, а також клас захисту корпусу до IP 69K, говорять самі за себе: магнітні датчики компанії SICK для циліндрів придатні для найрізноманітніших випадків застосування і умов.

Докладніше тут ->

Датчики для циліндрів з Т-пазом

IM0052471Надійні, високопродуктивні, міцні: магнітні датчики компанії SICK для циліндрів з Т-пазами

Магнітні датчики для циліндрів компанії SICK надійно кріпляться на всіх поширених типах пневматичних виконавчих пристроїв з Т-пазом. Вони максимально точно відповідають різним допускам пазів. Завдяки широкому асортименту магнітних датчиків для циліндрів можна вибрати необхідний тип практично для будь-якого випадку застосування. Такі особливості, як монтаж за допомогою засувок, компактність конструкції з високим опором відриву, гвинт з неспадающій головкою, надійне виявлення точок спрацьовування, датчики з двома регульованими точками спрацьовування і універсальні можливості для монтажу завдяки адаптерам, говорять самі за себе: магнітні датчики компанії SICK для циліндрів придатні для самих різних випадків застосування і умов.

Докладніше тут ->