Рішення для ідентифікації

Зчитувачі коду на основі камери

IM0038357Багатогранні, продуктивні, прості

Зчитувачі коду на основі камери відрізняються багатогранністю, високою продуктивністю, зручністю в експлуатації і простотою.

Навіть при високих швидкостях транспортування вони забезпечують надійне зчитування і точний аналіз 1D-, 2D-, DPM-кодів, в тому числі частково пошкоджених. Для будь-якого призначення і будь-якого виду поверхонь (метал, скло, пластик, папір) є своє відповідне рішення. Безліч модифікацій, типів інтерфейсів і варіантів організації мережі, в повній відповідності з посилюються вимогами майбутнього.

Докладніше тут ->

RFID

IM0047820Інтелектуальна ідентифікація

Технології радіочастотної ідентифікації (RFID) в ВЧ і СВЧ діапазонах доповнюють широкий спектр рішень SICK для ідентифікації в сфері промислової автоматизації. За застосування технологій RFID існує два головні аргументи.

Перший: при децентралізованому зміні важливих даних на об'єктах носії даних повинні мати здатність до (пере-) записи.

Другий: через забруднення і зносу оптичні методи ідентифікації не дають 100-відсоткової гарантії коректної роботи. В цьому випадку RFID-системи від SICK є ідеальним рішенням для ідентифікації.

Докладніше тут ->

З'єднувальні елементи

IM0038364З'єднання SICK: повний спектр з'єднувальних елементів від одного постачальника

З'єднувальні елементи SICK гарантують безпроблемне підключення пристроїв SICK до наявної виробничої системі незалежно від використовуваної технології автоідентіфікаціі. Монтаж в клемні коробки шлюзів шини Fieldbus дозволяє легко інтегрувати в різні промислові мережі сканери, камери або пристрою радіочастотної ідентифікації. У портфоліо компанії представлені проксі-модуль шини Fieldbus, зовнішній накопичувач для збереження параметрів, модулі дисплеїв і блоків живлення і інші пристрої, що забезпечують найвищий рівень гнучкості і універсальності.

Докладніше тут ->

Сканери штрих-коду

IM0038153Інтелектуальні рішення для логістики та автоматизації

Сканери штрих-коду SICK прискорюють логістику і автоматизацію. Чудові характеристики зчитування забезпечують безперебійне перебіг процесів навіть при наявності неякісних або пошкоджених штрихкодів. Висока частота сканування гарантує високу швидкість процесу. Додаткові переваги - проста інтеграція в мережі і зручність звернення. Компактні з'єднання економлять місце і дозволяють знизити витрати. Асортимент сканерів штрих-коду SICK пропонує відповідні рішення для будь-якого завдання.

Докладніше тут ->

 

Ручні сканери

IM0038359Мобільні, швидкі і універсальні

Практично у всіх галузях існують вимоги щодо швидкої і гнучкої реєстрації даних. Тут ручні сканери SICK виявляються першокласними помічниками, забезпечуючи повне зчитування і реєстрацію, якщо не вставлено автоматичних сканерів.

При використанні ручних сканерів в якості інтерфейсу до складних систем автоматизованої ідентифікації реєстрація здійснюється в лічені секунди і практично виключає помилки зчитування. Знижується навантаження на персонал, прискорюються процеси і усуваються джерела помилок - у всіх підрозділах підприємства.

Докладніше тут ->