Газоаналізатори

Вимірювальний перетворювач

IM0050755

Простий, швидкий і невибагливий

Вимірювальні перетворювачі це підсумок поступального розвитку газоаналізаторів, як пристроїв польовий вимірювальної техніки. У порівнянні з останніми вимірювальних перетворювачів для вирішення поставлених завдань не потрібні допоміжні технічні засоби. У більшості випадків також не потрібно дорогий відбір проб і підготовка газу.

Докладніше тут ->

Пробовідбірні газоаналізатори

IM0050752Надійний аналіз газів - навіть в складних технологічних умовах

Пробовідбірні газоаналізатори SICK підходять для застосування в багатьох галузях промисловості Така вимірювальна техніка передбачає забір частини потоку з газоходу, його підготовку і подачу в модуль аналізатора при постійних умовах. Компанія SICK поставляє весь спектр вимірювальної техніки, починаючи з пристроїв відбору газу і його підготовки і закінчуючи численними аналізаторами, які оптимально підбираються відповідно до поставленим завданням.

Докладніше тут ->

Безпробовідбірні газоаналізатори

IM0050756Аналіз газів в режимі реального часу без зупинки робочого процесу

Інноваційна вимірювальна техніка для монтажу безпосередньо в технологічні лінії: беспробоотборние газоаналізатори здійснюють вимірювання в умовах роботи основного устаткування. Аналізатори цього типу майже не вимагають обслуговування і відрізняються швидким часом відгуку. Беспробоотборние газоаналізатори SICK пропонуються в двох варіантах:

• Версії Cross-Duct для отримання репрезентативних результатів вимірювання по всьому перетину каналу

• Версії з вимірювальним зондом, оптимізовані для установки з одного боку газового каналу

Докладніше тут ->