Рідинні датчики

Датчики рівня заповнення

IM0044698Інтелектуальні рішення для вимірювання поточного і граничних рівнів

Безперервне вимірювання рівня, контроль граничних значень або комбінація обох видів контролю - для всього цього компанія SICK пропонує широкий спектр рішень з управління, створення запасів і забезпечення безпеки. Залежно від умов установки, властивостей робочих середовищ і середовищ зазвичай SICK пропонує оптимальні датчики, розроблені лише з однією метою: зробити процеси ефективніше. При цьому SICK активно використовує свої ноу-хау постачальника з найширшим портфоліо технологій.

Докладніше тут ->

Датчики потоку

IM0044690Точність і надійність - датчики вимірювання потоку від компанії SICK

Компанія SICK пропонує інноваційні датчики вимірювання потоку, які поєднують в собі гнучкі способи вимірювання, міцну конструкцію і економічні способи підключення до головної системи. Незалежно від того, чи використовуються аналогові сигнали для вимірювання поточного потоку або імпульсні запити для визначення кількості матеріалу, датчики потоку від компанії SICK завжди надійно працюють в різних середовищах і складних технологічних умовах і умовах навколишнього середовища.

Докладніше тут ->

Датчики тиску

IM0044691Універсальне вимірювання тиску в рідинах і газах

Компанія SICK пропонує широкий асортимент електронних вимірювальних перетворювачів і реле тиску, які можна оптимальним образам адаптувати до індивідуальних вимог замовника завдяки інтелектуальним і різноманітним можливостям конфігурації. Як і інша продукція компанії SICK, дані пристрої є поєднання високоякісних матеріалів, надійності і точності вимірювальної техніки, а також простоту установки і управління.

Докладніше тут ->

Датчики температури

IM0044699Універсальні рішення для вимірювання температури в рідинах і газах

Володіючи асортиментом вгвинчуються і вставних термометрів, компанія SICK пропонує високоякісні рішення для контактного вимірювання температури в рідинах і газах. Пристрої можуть бути оптимально адаптовані, щоб відповідати конкретним вимогам, завдяки різній довжині щупа і можливостям гнучкої механічної конфігурації.

Докладніше тут ->