Енкодери і датчики нахилу

Інкрементальні енкодери

IM0042316Інкрементальні енкодери від SICK: універсальні, компактні і надійні

Інкрементальні енкодери служать для визначення положення вала, швидкості, кутової швидкості. Дозвіл визначається кількістю штрихів або імпульсів на один оборот, які енкодер передає в систему управління за кожен оборот. Поточне положення може бути визначено системою управління шляхом підрахунку цих імпульсів. При включенні машини може знадобитися визначити по базовим координатами.

Докладніше тут ->

Енкодери безпеки

IM0060239Безпека руху: енкодери для функціональної безпеки

Надійні енкодери компанії SICK допомагають при реалізації функцій безпеки, тобто забезпеченні безпечної та ефективної роботи машин. При цьому компанія SICK спирається на результати багаторічних досліджень з безпеки, розгалужену мережу послуг в області сервісу і тренінгів, а також на оптимізовані системні рішення.

Енкодери функціональної безпеки забезпечують інформацією про становище, вугіллі та числі оборотів. Основним завданням є забезпечення безпеки механічних і електротехнічних пристроїв. Разом з надійними рішеннями з управління компанія SICK також пропонує різні компоненти для реалізації комплексних систем забезпечення безпеки.

Докладніше тут ->

Лінійні енкодери зі шкалою

IM0042318Повністю безконтактне вимірювання за допомогою лінійних енкодерів компанії SICK

Лінійні енкодери складаються з наступних подкомпонентов: голівки, що зчитує (датчика) і мірного масштабу (еталона). Безконтактний принцип визначення положення захищає деталі від зносу. За допомогою однозначного зразка коду датчик збирає інформацію про абсолютне положенні вздовж мірного масштабу і передає її безпосередньо на електронний пристрій обробки. Тому не потрібно налаштування з базових координатах. Компактні системи з високою роздільною здатністю або надійні виконання з дуже великою довжиною вимірювання (до 1 700 м) забезпечують вирішення широкого спектра завдань.

Докладніше тут ->

Датчики нахилу

IM0064156Безконтактне вимірювання нахилу з граничною точністю.

Датчики нахилу безконтактним способом вимірюють кут нахилу об'єкта щодо вектора сили тяжіння. Завдяки використанню технології місткості MEMS датчики нахилу відрізняються дуже високою точністю і в той же час надзвичайною міцністю. Однокоординатний датчики вимірюють нахил одній осі в діапазоні 360 °, а двокоординатні датчики можуть одночасно вимірювати нахил двох осей в діапазоні ± 90 °.

Докладніше тут ->

Абсолютні енкодери

IM0042314Високопродуктивні, компактні і надійні - абсолютні енкодери ідеальні для автоматизації!

Абсолютні енкодери повідомляють інформацію про становище, вугіллі та числі оборотів в специфічних кутових кроках. Кожному кутовому кроці (положенню) присвоюється свій унікальний цифровий код. Кількість унікальних цифрових кодів на один оборот визначає роздільну здатність енкодера в межах обороту. Оскільки кожен код унікальний, а отже і становище, то при включенні живлення не потрібно налаштування з базових координатах. Енкодери в однооборотний виконанні вимірюють абсолютне положення в межах одного обороту. Енкодери в багатооборотним виконанні на додаток до положення всередині 1 обороту визначає ще й кількість скоєних оборотів.

Докладніше тут ->

Енкодери з тросовим барабаном

IM0064676Енкодери з тросовим барабаном: велика кількість рішень

Енкодери з тросовим барабаном об'єднують в собі тросовий механізм та енкодери. Обертання барабана, пропорційне довжині, реєструється і видається енкодером. Це дозволяє виконувати позиціонування на лінійних вимірювальних ділянках. Енкодери з тросовим барабаном компанії SICK оснащуються різноманітними інтерфейсами і дозволяють здійснювати просту інтеграцію в системи в найскладніших промислових умовах. Різні класи продуктивності дозволяють вибрати оптимальний для конкретного застосування пристрій.

Докладніше тут ->

Роликові енкодери

IM0062599Контактний вимір лінійних рухів безпосередньо на вимірювальної поверхні

Системи мірних коліс - це вимірювальні системи, що визначають лінійні руху за допомогою колеса і перетворюють ці дані в значення швидкості або позиції. Системі не потрібно базова точка на вимірюваної поверхні. Таким чином вона придатна для виконання вимірювань на різних поверхнях. Вбудована пружина забезпечує постійний тиск колеса на поверхню і безперервний процес вимірювання.

Докладніше тут ->