Пилемери

Пилемери з відображенням розсіяного світла

IM0050766Надійне вимірювання низької концентрації пилу

Принцип вимірювання, заснований на розсіянні світла по частинкам пилу, дозволяє виявити навіть дуже низький ступінь запиленості. Залежно від вимог до конкретної установки при цьому використовується пряме або зворотне розсіювання. Обидва ці принципи вимірювання забезпечують стабільні і відтворювані результати вимірювань. Незалежно від швидкості газу, вологості або зарядженості часток пилу.

Докладніше тут ->

Гравіметричні пилемери

IM0050769Простий монтаж, точне вимірювання

Гравіметричні пилемери відбирають з каналу частина потоку газу в заздалегідь заданих умовах і виділяють з нього частки пилу, які осідають на фільтрі. Кількість пилу визначається шляхом зважування фільтра. Вимірювання перепаду тиску повідомляє про забраному обсязі. На підставі цих двох значень з високою точністю розраховується концентрація пилу в газоході. Гравіметричний метод вимірювання ідеально підходить для калібрування інших пилемери і проведення порівняльних вимірів, як того вимагають відповідні органи нагляду.

Докладніше тут ->

Пилемери на основі світлопропускання

IM0050767Прозорість результатів навіть при високій концентрації пилу

Пилемери на основі світлопропускання просвічують весь газохід. Цей метод використовує ступінь ослаблення світла як міру концентрації пилу в газоході. Вимірювальні прилади розраховані в першу чергу на вимір середніх і високих концентрацій пилу в газоходах великого діаметру. Тому вони підходять як для контролю викидів і впровадження нових технологічних процесів, так і для контролю цехів.

Докладніше тут ->