Датчики відстані

Датчики зміщення

IM0060856Стабільну і високу якість продукції завдяки оптичному виміру відстані з точністю до нанометра

Датчик зближення на малий діапазон - це високоточні лазерні датчики, діапазон виміру яких не перевищує 1000 мм. Завдяки точності вимірювання вони застосовуються переважно для регулювання, сортування і контролю в процесах, критичних з точки зору якості і витрат. До відслідковується характеристик відносяться, зокрема, розмір, положення і форма. Завдяки використанню датчиків відстані на малий діапазон ви зможете підвищити якість кінцевого продукту, використовуючи високоточну перевірку, і одночасно знизити витрати на матеріал і витрати від простою.

Докладніше тут ->

Датчики відстані на великий діапазон

IM0043834Швидкі, точні, орієнтовані на практику: датчики відстані SICK на великий діапазон

Датчики відстані SICK на великий діапазон об'єднують виключно точні результати вимірювання з високою надійністю, а також широким діапазоном вимірювання. Датчики відстані на великий діапазон працюють за принципом вимірювання часу проходження світла і можуть функціонувати як вимірювачі, а також вимірники і перемикачі одночасно. Завдяки великому діапазону вимірювання датчики підходять для застосування в самих різних галузях і вирішення широкого спектра завдань.

Докладніше тут ->

Ультразвукові датчики

IM0043837Варіативної і точне вимірювання з ультразвуковими датчиками SICK

Звук - це природне явище, яке повідомляє кожній живій істоті інформацію про навколишнє середовище і робить це безконтактно і на різній відстані. Властивості звуку використовуються в ультразвукових датчиках SICK. Об'єкти і відстань фіксується з чудовою точністю, при цьому забезпечується придушення заднього фону і несприйнятливість до багатьох типів сторонніх речовин в атмосфері. Передбачуване застосування визначає вибір вихідного сигналу - дискретний, аналоговий або комбінація з дискретного і аналогового - абсолютно за бажанням.

Докладніше тут ->

Визначники положення

IM0043836Відносне прецизионное позиціонування: точно і надійно

Визначники положення DMP є оптоелектронні датчики, призначені для високоточного позиціонування з точністю до міліметра. Головна область застосування датчиків цього сімейства - складська і підйомно-транспортна техніка з високими вимогами по надійності, швидкості і точності роботи. Прецизійне позиціювання здійснюється по осях «x» і «y» в зоні дії від 200 до 2000 мм (в залежності від моделі пристрою).

Докладніше тут ->

Датчик відстані на середній діапазон

IM0054545

Идеальная комбинация дальности сканирования, надежности, точности и цены

Датчики расстояния на средний диапазон работают на расстоянии от 50 мм до 50000 мм, что делает их пригодными для решения самых разных задач. Благодаря их независимости от структуры и цвета поверхности измеряемого объекта они способствуют повышению качества и стабильности процесса. Кроме того и в первую очередь, датчики отличаются элементарным управлением, что соответственно обеспечивает быстрый ввод в эксплуатацию. Это идеальная комбинация дальности сканирования, надежности, точности и цены.

Докладніше тут ->

Датчики вимірювання лінійного положення

IM0043835Нові горизонти техніки вимірювання лінійного положення

Датчики вимірювання лінійного положення SICK використовують сверхінноваціонние технології для безконтактного вимірювання позиції, швидкості і довжини. У датчиках OLM система, побудована на основі камери, фіксує поточний стан по змонтованої стрічці зі штрих-кодом. Остання виконує функцію еталонного масштабу, за яким OLM в залежності від версії точно визначає позицію на відстанях до 10 км з точністю в 0,15 мм. При цьому неважливо, чи лежить маршрут пересування на прямий або кривої.

Датчики сімейства OLV реєструють довжину і швидкість по лазерному доплеровскому методу. Ця технологія забезпечує вкрай точне вимірювання практично на будь-яких матеріалах, причому на швидкостях до 80 м / с і при температурі матеріалу до 1100 ° C.

Докладніше тут ->

Оптична передача даних

IM0043838Оптична передача даних: бездротовий зв'язок в простому виконанні

Інфрачервона система передачі даних ISD є засіб бездротового зв'язку. Типова область застосування - транспортно-складські системи, що використовують бездротове з'єднання з іншими транспортним засобом і стаціонарної частиною. Система оптичної передачі даних складається з оптичної пари «передавач-приймач», встановленої з можливістю двосторонньої взаємодії компонентів на значній відстані один від одного. Це рішення є вигідною, довговічною і надзвичайно надійною альтернативою використанню волочаться кабелів.

Докладніше тут ->