Аварійні вимикачі

Електромеханічні аварійні вимикачі

IM0009677Випробуваний часом контроль - економічно й надійно

Електромеханічні аварійні вимикачі контролюють рухливу фізичний захист економічно й надійно. При цьому асортимент включає в себе три групи продуктів: позиційні аварійні вимикачі, шарнірні аварійні вимикачі та аварійні вимикачі з окремим пускателем. Завдяки такій різноманітності варіантів завжди знайдеться потрібне рішення для конкретного застосування. У поєднанні з контрольними датчиками sens: Control - надійними рішеннями з безпеки - компанія SICK пропонує ідеальні комплексні рішення від одного виробника.

Докладніше тут ->

Захисні замикаючі пристрої

IM0038983Безпечний і надійний контроль дверей з високим утримує зусиллям

Захисні замикаючі пристрої блокують захисні пристрої і запобігають доступ в зони, що закриваються захисними пристроями. Захисні замикаючі пристрої гарантують, що людей не можуть відкрити захисні пристрої до тих пір, поки зберігаються небезпечні умови, наприклад рух машин по інерції або виконання автоматизованих процесів, які не можна переривати.

Докладніше тут ->

Безконтактні запобіжні вимикачі

IM0047898Продумані рішення: зносостійкість і невибагливість в обслуговуванні

Безконтактні аварійні вимикачі використовуються там, де утруднено точне переміщення захисного пристрою. Їх довгий термін служби забезпечений за рахунок зносостійкого, невибагливої в обслуговуванні конструкції. Крім цього, вони стійкі до ударів і вібрації і забезпечують високу ступінь захисту від маніпуляцій. Асортимент пристроїв включає в себе три види: магнітні, перетворюючі і індуктивні аварійні вимикачі. Всі види датчиків випускаються в прямокутної і циліндричної конструкціях.

Докладніше тут ->

Захисні командні пристрої

IM0009680Захисні командні пристрої компанії SICK - це ідеальне рішення для пуску і зупинки

Захисні командні пристрої компанії SICK забезпечують надійний останов небезпечних переміщень або запуск критичних функцій обладнання. Для орієнтації в переліку пропонованих пристроїв асортимент розділений чотирма основних групи продуктів: кнопки аварійної зупинки, кнопки скидання, тросові вимикачі і перемикачі сигналу дозволу. Широкий асортимент продукції пропонує індивідуальні рішення різних завдань з відповідною адаптацією функцій і продуктивності.

Докадніше тут->