ВІБРАЦІЙНА ОПОРА ROSTA ТИП HSI

HSI-Website

Вібраційні елементи типу ROSTA AB зарекомендували себе як ситові віброопори в технології екранування завдяки своїм високим ізоляційним властивостям, високій бічній стійкості, захисту від перевантаження та високій стійкості до корозії.

Приблизно 20% усіх сит та зливних жолобів зберігаються під матеріальними бункерами та дозаторами з процедурних причин. Вібраційні елементи типу ROSTA AB також часто використовуються для монтажу цього вібраційного обладнання, оскільки підвісна екрануюча машина може бути безпосередньо підключена до силосів або бункерів за допомогою віброопор AB без необхідності встановлення складних гніздових конструкцій. Однак із підвішеними вібрацій отриманий ефект ізоляції поворотних елементів AB був менш ефективним, тим більше, що опори, призначені для стискувального навантаження, стали значно жорсткішими при натяжному навантаженні.

Нові підшипники HS (підвісне сито) мають керовану тягою геометрію кронштейнів. Таким чином, при ідеальному навантаженні природна частота знижується з колишнього 5,5 Гц до лише приблизно 3,5 Гц, що дає ізоляцію> 97%.
Всі елементи HS також доступні з нержавіючої сталі (AISI 304) і можуть бути замінені на сині елементи HS!

pdfSchwingelement Typ HSI